محیط آزمایشگاه
بوستان
درباره‌ی آزمایشگاه بوستان

آزمایشگاه بوستان

آزمایشگاه تشخیص طبی و فوق تخصصی بوستان  با بیش از 5 سال سابقه فعالیت، از زمان تأسیس به عنوان یکی از آزمایشگاه های برتر کشور در منطقه تهرانپارس – استخر  فعالیت می نماید. 

آزمایشگاه بوستان با رعایت استانداردهای بین المللی،در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و به منظور افزایش سطح رضایتمندی بیماران با بهره گیری از تجهیزات مدرن و بروز آزمایشگاهی، براساس پروتکل ها و استانداردهای روز جهان با رویکردی بیمار محور در حال گسترش فعالیت های خود بوده و مورد اعتماد جامعه ی پزشکان متخصصین و شرکت ها می باشد.

آزمایشگاه بوستان موفق به دریافت لوح کیفیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین موفق به اخذ گواهینامه‌های مختلف مدیریتی و خدمات‌رسانی همانند 9001 ISO و 10004 ISO گردیده است. همچنین آزمایشگاه بوستان افتخار دارد به عنوان اولین مرکز دریافت‌کننده گواهینامه 15189 از مرکز تایید صلاحیت ایران (NACI) در کشور، در راستای تبدیل شدن به یکی از دقیق ترین و مورد اعتمادترین مراکز تشخیص طبی در ایران اهداف خود را دنبال می کند.

آزمایشگاه تخصصی بوستان با پرسنل مجرب و متعهد در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی ، با رویکرد احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، ارائه خدمات به روز و تخصصی و بهبود مستمر کیفیت خدمات آزمایشگاهی در دو شیفت صبح و بعد از ظهر، همه روزه به جزء ايام تعطيل از ساعت 7 صبح تا 7 شب و پنجشنبه‌ها از ساعت 7 صبح تا 2 ظهر آماده  خدمت رسانی به مراجعين، پزشکان محترم و مراکز همکار می‌باشد.

اهداف و استراتژی آزمایشگاه تشخیص طبی بوستان

سرعت در جوابدهی

جوابدهی سریع ما را به نسبت به همکاران متمایز کرده متخصصین ما تمام تلاش خود را می کنند  تا در اسرع وقت  جواب آزمایش را به شما برسانند.

دقت بالا در کار

مفتخریم با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا، آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیزمان با دقت بسیار بالا در انجام آزمایشات با درصد خطای کمی هستیم.

خدمات آنلاین

از زمان تأسیس مجموعه ارائه خدمات آنلاین مانند نمونه گیری در منزل و جوابدهی آنلاین را در جهت پاسخگویی مناسب به نیازهای منطقی مشتریان به منظور افزایش سطح رضایتمندی فراهم کرده ایم تا شما عزیزان با اطمینان خاطر، از تمام خدمات آزمایشگاهی در منزل استفاده نمایید.

قیمت مناسب

مفتخریم با کمترین هزینه ،بهترین خدمات را به مراجعین عزیزمان ارائه می کنیم. همچنین به جهت رضایت هرچه بیشتر با پوشش های  بیمه ای زیادی طرف قراداد هستیم.

اهداف و استراتژی آزمایشگاه تشخیص طبی بوستان

 • احترام به مراجعین و پاسخگویی مناسب،شایسته سالاری و بیمار محور
 • توسعه و بهره­ گیری از فناوری و تکنولوژی­ های روز دنیا ، در راستای بهبود ارائه خدمات
 • آموزش مستمر و تلاش در جهت ارتقاء دانش و توانمندسازی نیروی انسانی
 • ایجاد وفاداری در نزد مشتریان
 • استقرار سیستم مدیریت کیفیت
 • کسب اعتبار ملی و بین المللی و اخذ گواهینامه های بین المللی جهت جلب اعتماد، اعتبار و رضایتمندی
 • توسعه و بهره­ گیری از تجهیزات به روز آزمایشگاهی
 • رعايت بهداشت محیط،سلامت محیط زیست و توجه به الزامات ایمنی شغلی
 • ارائه خدمات در حوزه های  تشخیص مولکوی،پاتولوژی و ژنتیک و تحقیقات آزمایشگاهی
 • برقراری نظام مدیریتی پویا،آگاه وکارآمد در جهت افزایش بهره وری واستفاده بهینه از منابع 
 • بهره گیری از اعضاء هیئت علمی متخصص و همکاری در زمینه های آموزشی و تحقیقاتی با مراکز معتبر آزمایشگاهی